На ринку жорстких дисків - зміна лідера: перше місце займає Western Digital

admin Новини hardware

На ринку жорстких дисків перше місце займає Western DigitalЗ посиланням на звіт аналітиків The Information Network джерело змалювало ситуацію на ринку накопичувачів на жорстких магнітних дисках в 2010 році. Загальносвітовий обсяг поставок за 12 місяців виріс на 17,1% і досяг в абсолютному вираженні 653,5 млн. штук. Як стверджується, відбулася зміна лідера: компанія Seagate поступилася першим місцем своєму конкурентові, компанії Western Digital (WD).

За підсумками року, частка світового ринку жорстких дисків, що належить WD, склала 31,4%, тоді як частка Seagate - 29,6%. При цьому компанія WD фокусувалася на накопичувачах для мобільних пристроїв і побутової електроніки, а Seagate - на продукції для настільних комп'ютерів і в корпоративному сегменті. Протягом 2010 року сегмент мобільних систем зріс на 29%, а настільних - лише на 8%. Це і послужило основним фактором, що змінив розстановку сил.

У сегменті накопичувачів для мобільних комп'ютерів WD лідирує з показником 27,5%. Друге місце займає Hitachi Global Storage Technologies (HGST), якій належить 26% ринку. Замикає першу трійку Seagate з показником 20,4%.

P.S.Почитайте про нові MacBook Pro

Вконтакте
Pinterest