Ноутбук Asus G750JZ оснащується відеокартою Nvidia GeForce GTX 880M з 4 ГБ пам'яті

admin Новини hardware

Ноутбук Asus G750JZ оснащується відеокартою Nvidia GeForce GTX 880M з 4 ГБ пам'ятіПро специфікації мобільної відеокарти GeForce GTX 880M ми вже згадували. Новинка являє собою лише кілька прискорену і перейменовану GeForce GTX 780M, яка в свою чергу практично нічим не відрізняється від GeForce GTX 680M. Хіба що максимальний обсяг пам'яті у новинки становить аж 8 ГБ, хоча таке рішення може підвищити хіба що підсумкову вартість ноутбука, але ніяк не на продуктивність.

Так чи інакше, завдяки австралійському інтернет-магазину LineLink ми маємо можливість поглянути на можливе першого носія нового GPU - Asus G750JZ. Зображення на сторінці відповідає іншій моделі, так що точно ми не знаємо, як буде виглядати новинка. З іншого боку, малоймовірно, що ноутбук зовні буде відрізнятися від існуючих модифікацій G750.

Завдяки опису ми можемо побачити, що Asus не стала оснащувати GTX 880M вісьмома гігабайтами пам'яті, а обмежилася в два рази меншим обсягом. Хоча, не виключено, що будуть модифікації і з 8 ГБ. Серцем ноутбука буде служити процесор Intel Core i7-4700HQ. Об'єм оперативної пам'яті збільшений до значних 32 ГБ. Загальний обсяг накопичувачів становить 512 ГБ (два SSD по 256 ГБ). Також можна побачити, що дисплей діагоналлю 17,3 дюйма має роздільною здатністю Full HD, а в якості операційної системи виступить Windows 8.1. Оцінений ноутбук в 3425 австралійських доларів, що приблизно відповідає 3050 доларам США.

Вконтакте
Pinterest