Ноутбук GD2000 не боїться польового життя

admin Новини hardware

Ноутбук GD2000Показаний на знімках виріб представила компанія General Dynamics Itronix. Новинка, що одержала позначення GD2000, являє собою мініатюрний мобільний комп'ютер у захищеному виконанні. Мобільність і високий ступінь захисту від зовнішніх впливів у GD2000, за словами розробників, об'єднані з «потужною продуктивністю повнорозмірного ноутбука».

Таке твердження цілком обгрунтовано: основою комп'ютера, оснащеного сенсорним дисплеєм DynaVue розмірі 5,6 дюйма (1024х600 пікселів) служить процесор Intel Core Solo ULV. Компенсувати невеликий розмір екрану допомагає спеціальна кнопка, одним натисканням на яку можна збільшити або зменшити зображення.Комп'ютер оснащений засобами бездротового підключення Wi-Fi і Bluetooth, 77-клавішною клавіатурою з підсвічуванням.В оснащення GD2000 також входить приймач GPS (SIRFstarIII) і модуль Trusted Platform Module, що обмежує неавторизований доступ до комп'ютера. Передбачена заміна жорсткого диска без застосування інструментів. Літієво-іонну батарею, за словами виробника, можна замінити «на льоту». Одного заряду батареї вистачає на шість годин роботи.Габарити не зовсім звичайного виробу рівні 45,7х167,6х121,9 мм, маса - 1 кг. Комп'ютер задовольняє вимогам тесту MIL-STD 810G і рейтингу IP 54. Виробник надає на GD2000 трирічну гарантію.

У числі потенційних користувачів GD2000 названі військові, а також цивільні фахівці, яким доводиться працювати в суворих умовах.

І на закуску - найцікавіше: ціна General Dynamics Itronix GD2000 в базовій конфігурації дорівнює $ 4900.

Вконтакте
Pinterest