NUC DE3815TYKHE - перший міні-ПК Intel з пасивною системою охолодження

admin Новини hardware

NUC DE3815TYKHE - перший міні-ПК Intel з пасивною системою охолодженняКомпанія Intel розширила лінійку міні-ПК NUC першою моделлю з пасивною системою охолодження. І хоча безвентиляторну модифікацію нам показували ще в влітку минулого року, обіцяючи її появу на прилавках через кілька місяців, на даний момент на офіційному сайті Intel числиться тільки одна модель з пасивним охолодженням - новинка під заводським номером DE3815TYKHE.

Пристрій орієнтований не на споживчий сегмент, хоча ніяких перешкод для установки даного ПК у себе вдома немає. Апарат заснований на одноядерному процесорі Atom E3815, функціонуючому на частоті 1,46 ГГц. Його TDP складає всього 5 Вт І хоча новинку за великим рахунком не можна назвати повноцінним ПК, на відміну від більшості інших подібних пристроїв, користувачеві необхідно докупити лише оперативну пам'ять (максимальний обсяг 8 ГБ), так як малюк своєму розпорядженні має 4 ГБ власної флеш-пам'яті. Звичайно, присутня можливість установки накопичувача формату 2,5 дюйма.

Крім цього пристрій оснащений відеовиходами VGA, HDMI і Embedded DisplayPort, портами Ethernet, двома роз'ємами USB 2.0 і одним USB 3.0. Також варто відзначити модуль Trusted Platform Module, порт PCI-Express і вбудовану антену Wi-Fi. Габарити малюка складають 190 х 116 х 40 мм.

Вконтакте
Pinterest