3D-карта Nvidia GeForce GTX Titan Z нарешті помічена у продажу

admin Новини hardware

3D-карта Nvidia GeForce GTX Titan Z нарешті помічена у продажу3D-карта Nvidia GeForce GTX Titan Z нарешті помічена в продажу. Хоча спочатку очікувалося, що представлена ​​в березні карта добереться до покупців 29 квітня, початок продажів довелося перенести. На початку травня було оголошено, що GeForce GTX Titan Z з'явиться на прилавках 8 травня, а 10 травня - що початок продажів GeForce GTX Titan Z знову відкладається, на цей раз - на невизначений термін. Серед передбачуваних причин затримок були названі проблеми з драйверами і неготовність карти конкурувати з моделлю AMD Radeon R9 295 X2, що забезпечує приблизно таку ж продуктивність за суттєво меншу ціну.

Так чи інакше, але новинка з'явилася на аукціоні eBay і в приватному розділі магазина Amazon. Продавці пропонують виріб з наклейками Zotac і EVGA. Ціна в обох випадках дорівнює $ 3999. Це вище рекомендованої виробником ціни $ 2999 ​​. Для порівняння - вищезгадана 3D-карта AMD Radeon R9 295 X2 коштує $ 1500.

В описі на Amazon вказана базова і підвищена частота GPU, рівна 705 і 876 МГц відповідно.

Карта на Amazon значиться знаходиться на складі, для карти на eBay орієнтовний термін доставки вказаний в інтервалі 9-15 липня.

На всякий випадок уточнимо - офіційно продажі новинки поки так і не почалися.

Вконтакте
Pinterest