NVIDIA розкриває таємниці Kal-El

admin Новини hardware

NVIDIA розкриває таємниці Kal-ElЯк відомо, до кінця року очікується вихід чотириядерних процесорів NVIDIA, відомих зараз під умовною назвою Kal-El. В ході недавнього заходи BUILD був показаний референсний зразок планшета на базі NVIDIA Kal-El з ОС Windows 8.

Наближення дати виходу багатообіцяючої платформи відчувається з публікацій в офіційному блозі NVIDIA, які проливають світло на технічні подробиці новинки. Як виявилося, у Kal-El не чотири ядра, а п'ять.

Чотири основних високопродуктивних ядра Cortex A9 доповнені п'ятим, допоміжним - теж Cortex A9. Допоміжне «ядро-компаньйон», як його називає сам розробник, призначено для менш вимогливих завдань і дозволяє зменшити енергоспоживання. Працюючи на максимальній частоті 500 МГц, це ядро ​​дозволить виконувати нескладні завдання, такі, як прийом і відправка електронної пошти, повідомлень Twitter і Facebook, робота віджетів, налаштування мережі, фонових додатків і анімованих шпалер робочого столу. Коли ж справа дійде до серйозного навантаження - ігор, перегляду web-сторінок, перекодування та редагування відео та звуку, обробки зображень, 3D-графіки, фізичного моделювання - будуть підключатися інші чотири ядра, причому не всі відразу, а у міру потреби.

Технологія динамічного зміни кількості активних ядер, яка дозволила об'єднати велику продуктивність з малим енергоспоживанням, отримала позначення vSMP (Variable Symmetric Multiprocessing).Максимальна частота основних ядер дорівнює 1 ГГц. При цьому продуктивність нового процесора помітно вище продуктивності Tegra 2. За оцінкою компанії, перевага може досягати 50%.

Вконтакте
Pinterest