NXP випускає мікроскопічні підсилювачі сигналу GPS

admin Новини hardware

NXP випускає мікроскопічні підсилювачі сигналу GPSКількість радіочастотних сигналів може стати причиною невпевненого прийому GPS. Боротися з цим явищем дозволяє малошумливий підсилювач BGU8006 для мобільних електронних пристроїв, який випустила компанія NXP Semiconductors. За даними виробника, новинка є мініатюрним підсилювачем сигналу GPS, доступним на ринку. Габарити BGU8006 рівні 0,65 x 0,44 x 0,2 мм, а для роботи підсилювача необхідно всього два зовнішніх компонента.

Підсилювач характеризується дуже низьким рівнем шуму - 0,60 дБ. Він покращує прийом слабких сигналів GPS за рахунок динамічного придушення сильних сигналів стільникових мереж і локальних бездротових мереж.

Підсилювач BGU8006 випускається в корпусі розмірами 0,65 x 0,44 x 0,2 мм

Завдяки застосуванню техпроцесу QuBIC4Xi SiGe: C BiCMOS, у схемі BGU8006 реалізовані методи адаптивного зсуву, що дозволяє моментально компенсувати потужні перешкоди збільшенням струму. Як пояснює виробник, це дає можливість динамічно придушувати сильні перешкоди, створювані мобільними мережами, WLAN і Bluetooth, які в звичайних лінійних підсилювачах призводять до компресії, зменшення коефіцієнта підсилення, інтермодуляції і генерації гармонік, результатом чого є невпевнена робота приймача GPS. У числовому вираженні це виглядає як підвищення лінійності на 10 дБ.

Одночасно з BGU8006 представлений лінійний підсилювач BGU8007 в корпусі SOT886 розмірами 1,45 x 1,0 x 0,5 мм.

У числі областей застосування підсилювачів серії BGU800x названі смартфони, стільникові телефони, планшети, навігатори, камери, відеокамери, радіочастотні модулі та модулі GPS, призначені для інтеграції в електронні пристрої.

Мікросхема BGU8007 LNA вже доступна для замовлення. Зразки BGU8006 повинні з'явитися в третьому кварталі, а серійні поставки початися в четвертому кварталі поточного року.

Вконтакте
Pinterest