Охолоджувальна підставка Aeolus Premium

admin Новини hardware

Aeolus Premium CP003Можливо інженерам компанії Enermax не давала спокою вітчизняна приказка «Готуй сани влітку, а віз - у зимку», або вони до цих пір не забули температурні рекорди минулого літа і вирішили підготувати до наступного літа охолоджуючу підставку для ноутбука Aeolus Premium. Новинка одержала індекс CP003, будучи третьою моделлю в лінійці.

Підставка оснащується найбільшим в сімействі 25-сантиметровим вентилятором, що обертається зі швидкістю до 850 об/хв, рівень шуму не перевищує 20 дБА. Корпус пристрою повністю алюмінієвий, цим пояснюється значна маса 1,3 кг, при габаритах 350 x 335 x 45 мм можлива робота з ноутбуками діагоналлю екрана до 17 дюймів. Вентилятор оснащений підсвічуванням  п'ятнадцяти синіх світлодіодів.(Також цікава новина - ARM не буде поспішати з 64-розрядними процесорами)

cp003-b.jpgПідставка оснащена двома роз'ємами USB 2.0, по одному з яких вона отримує живлення. Чотири гумові ніжки запобігають сковзанню і забезпечують контакт зі столом. Передбачено два варіанти забарвлення алюмінієвого корпусу: чорний і сріблястий.Enermax не повідомляла дат і рекомендованих цін.

Вконтакте
Pinterest