Panasonic Toughbook 53

admin Новини hardware

Panasonic Toughbook 53Ноутбук Toughbook 53, представлений компанією Panasonic, орієнтований на державні структури та комерційні підприємства, чиїм співробітникам необхідний мобільний помічник в посиленому виконанні.

Мобільний комп'ютер побудований на платформі, що включає процесори Intel Core i5 і i3 другого покоління. Новинка оснащена 14-дюймовим екраном, роздільна здатність якого дорівнює 1366x768 пікселів. Модифікація на процесорі Intel Core i5 може бути оснащена сенсорним екраном. Ноутбук став першим в сімействі Toughbook, що опціонально оснащується модулем підключення 4G (LTE).

Основні технічні дані Panasonic Toughbook 53:

Ноутбук відповідає вимогам тесту MIL-STD-810G (витримує падіння з висоти до 75 см), його корпус виготовлений з магнієвого сплаву, а клавіатура захищена від проникнення рідини.

Максимальний час роботи від батареї варіюється від 6 год (модель на процесорі i3 з полегшеним батареєю) до 10 год (модель на процесорі i5 з розширеною батареєю).

Модифікація на процесорі i5 з'явиться у продажу в червні й буде коштувати $ 1899 (тут і далі терміни і ціни вказані для ринку США). Модифікація з сенсорним екраном з'явиться в липні за ціною $ 2449. Продажі Toughbook 53 з процесором i3 почнуться в серпні за ціною $ 1599.

Вконтакте
Pinterest