Партнером AMD по випуску 28-нанометрових APU буде не Globalfoundries?

admin Новини hardware

Партнером AMD по випуску 28-нанометрових APU буде не Globalfoundries?Компанія AMD вирішила не замовляти у Globalfoundries випуск APU по 28-нанометровій технології, стверджує джерело.

Натомість 28-нанометрові гібридні процесори для AMD випускатиме TSMC. При цьому буде використовуватися технологія, заснована на застосуванні діелектриків з високою діелектричною сталою і металевими затворами (HKMG).

Причиною такого вибору називають той факт, що 28-нанометровий техпроцес у Globalfoundries буде готовий для масового виробництва в лише середині 2012 року. Згідно з іншими даними, контракт не вдалося укласти з-за низького рівня виходу придатної продукції в 28-нанометрового техпроцесу.

Якщо ця інформація відповідає дійсності, для Globalfoundries такий поворот буде серйозною неприємністю. Компанія, утворена відділенням від AMD виробничого крила, розраховувала на замовлення свого «батька», поки не набереться достатній обсяг нових замовників.

Що стосується компанії TSMC, вона вже випускає для AMD графічні процесори з застосуванням 40-нанометровій технології. Ця тайваньська компанія є лідером серед контрактних виробників напівпровідникової продукції і найбільшим конкурентом Globalfoundries на цьому ринку.

Вконтакте
Pinterest