Платіжна система QIWI

admin Новини hardware

Платіжна система QIWI.

QIWI дозволяє здійснювати оплату послуг і грошові перекази за допомогою мобільного телефону, що працює за стандартом зв'язку GSM. Система дає можливість поповнювати мобільний телефон, платити за доступ до Інтернет, оплачувати телебачення та інші послуги в будь-яких місцях, де працює стандарт GSM.

 
Розробкою і просуванням QIWI займається компанія з Москви - ТОВ "Мобільний гаманець" в партнерстві з "Об'єднаною Системою Моментальних Платежів" ("ОСМП"). Для розрахунків система використовує електронну валюту Mobile Wallet RUB (MWRUB, код: 130), що є еквівалентом російського рубля. QIWI дозволяє своїм клієнтам здійснювати платежі за напрямом більш ніж 200 відомих провайдерів за допомогою JAVA-додатка, встановленого в стільниковому телефоні, або з особистого кабінету на веб-ресурсі w.qiwi.ru. Крім цього, QIWI надає власне рішення для мобільного банкінгу.
 
QIWI складається з 3-х основних складових:
  1. Клієнтський термінал -- це Java-додаток, що представляє собою інтуїтивне меню, за допомогою якого виконуються різні операції по управлінню коштами на віртуальному рахунку за допомогою стандартного набору команд.
  2. Віртуальний рахунок – рахунок користувача в процесинговому центрі, що знаходиться на серверах фірми QIWI. Віртуальний рахунок є посередником між провайдером (постачальником) і клієнтським терміналом при здійсненні проводки.
  3. Блок операцій для управління розрахунками – апаратно-програмний комплекс, що зв'язує воєдино всі елементи системи QIWI.
Основні можливості, що надаються платіжною системою QIWI:
 
  1. оплата за послуги, що надаються операторами стільникового зв'язку;
  2. оплата за доступ в Інтернет;
  3. оплата за супутникове телебачення, цифрове телебачення;
  4. грошові перекази між QIWI і WebMoney;
  5. оплата за комунальні послуги, послуги фіксованого зв'язку;
  6. переказ коштів між мобільними гаманцями;
  7. переведення коштів через банківську систему CONTACT.
 

Платіжна система QIWI.

 
Платіжна система QIWI надає віртуальні карти QIWI Visa Virtual, QIWI Visa Card для оплати в мережі Інтернет. Карти приймають на сайтах, які серед способів оплати пропонують Visa. Також існує QIWI Visa Plastic - звичайна пластикова картка Visa, якою можна розплачуватися в магазинах, знімати готівку в банкоматах. Після замовлення цієї карти на веб-сайті w.qiwi.ru її доставлять Поштою Росії.
 
Після реєстрації в платіжній системі QIWI і встановлення спеціального додатка на пристрій (смартфон, планшет і так далі) слід завантажити конфігурацію провайдерів в додаток і поповнити баланс віртуального рахунку. Поповнити рахунок можна у терміналах QIWI і через особистий кабінет на веб-сайті w.qiwi.ru або з гаманців WebMoney, Яндекс.Гроші, а також через сервіс ROBOXchange (адреса в інтернет - www.roboxchange.com). Комісії за поповнення QIWI гаманця на суму понад 500 рублів немає, на суму менше 500 рублів - 3%, менше 100 рублів - 3 рублі. При виведенні коштів комісія складає не менше 4% від суми, при цьому мінімальна сума виводу - 1000 рублів. Перекази між гаманцями користувачів системи QIWI здійснюються безкоштовно.
 
Перевірка платежу в Ківі гаманці можлива з допомогою чека, який видав термінал на цій сторінці або через службу підтримки. Так само ви можете проконтролювати платіж через розділ Звіти.
 
А ви користуєтеся послугами QIWI на своєму смартфоні?
Вконтакте
Pinterest