Попит на дактилоскопічні датчики помітно виросте в другому півріччі

admin Новини hardware

Попит на дактилоскопічні датчики помітно виросте в другому півріччіСвітовий ринок датчиків для дактилоскопічної ідентифікації в другому півріччі помітно зросте, вважають галузеві джерела, обгрунтовуючи свій прогноз появою підтримки зазначеної функції в платформі Android.

За словами представників галузі, тайванські та китайські компанії, що займаються проектуванням інтегральних мікросхем, включаючи Goodix, Egis Technology, Elan Microelectronics, Pixart Imaging і Holtek Semiconductor, готові почати комерційний випуск датчиків і модулів дактилоскопічної ідентифікації.

Модулі і готові рішення для дактилоскопічної ідентифікації вже інтегруються в смартфони відомих китайських виробників, які будуть представлені в другій половині поточного року. На думку спостерігачів, це збільшить попит на датчики.

Китайська компанія Goodix, одним із власників якої є MediaTek, почне поставку дактилоскопічних датчиків своїм китайським замовникам вже в третьому кварталі. Очікується, що в цей же період схожу продукцію почнуть відвантажувати тайваньські компанії Elan і Holtek.

Компанії Egis і Pixart, вже випускають дактилоскопічні датчики, найближчим часом наростять поставки цієї продукції.

Вконтакте
Pinterest