Портативна батарея Zettaly PowerX заряджається у вісім разів швидше звичайних

admin Новини hardware

Портативна батарея Zettaly PowerX заряджається у вісім разів швидше звичайнихСтворена цього року компанія Zettaly розпочала прийом попередніх замовлень на портативні батареї PowerX ємністю 10 000 мАг. Батарея PowerX покликана служити джерелом автономного живлення планшетів, смартфонів та інших електронних пристроїв, що заряджають від порту USB.

Ключовою відмінністю PowerX від існуючих аналогів є висока швидкість зарядки. За словами виробника, портативна батарея Zettaly PowerX заряджається у вісім разів швидше за звичайні.

Для зарядки PowerX використовується блок живлення ноутбука. Виробник пропонує варіанти батареї, розраховані на зарядку від блоків живлення для ноутбуків Dell, HP і Lenovo. Щоб повністю зарядити PowerX, достатньо 90 хвилин, а за 15 хвилин можна залити в батарею стільки енергії, скільки вистачить, щоб зарядити від PowerX смартфон Apple iPhone.

Доступно п'ять моделей PowerX, що випускаються у варіантах Silver і Limited. Всі вони мають однакову ємність і однаково швидко заряджаються, розрізняючи зовнішнім виглядом і сумісністю з блоками живлення. Варіанти Limited - чорного кольору, розмірами 118 х 77 х 22 мм і масою 260 г мають два виходи USB і коштують $ 90, Silver - сріблястого кольору, розмірами 105 х 77 х 22 мм і масою 288 г, мають один вихід USB і коштують $ 70. Поставки, залежно від моделі, почнуться в період з кінця листопада до початку січня.

Вконтакте
Pinterest