Представлені мобільні GPU Nvidia GeForce 700M

admin Новини hardware

Представлені мобільні GPU Nvidia GeForce 700MРизикуючи, що її повідомлення буде прийнято за першоквітневий жарт, компанія Nvidia вчора представила п'ять графічних процесорів для ноутбуків. Нові мобільні рішення зведені в лінійку, яка отримала назву GeForce GT 700M.

В Nvidia GeForce 700M знайшли застосування фірмові технології GPU Boost 2.0 і Optimus. Перша автоматично регулює тактову частоту для отримання максимальної продуктивності, коли це необхідно, а друга дозволяє збільшити час автономної роботи ноутбука за рахунок автоматичного включення і виключення дискретного GPU.

Крім того, виробник відзначає програмне забезпечення GeForce Experience, яке змінює налаштування в іграх для отримання максимальної якості зображення і стежить за оновленням драйверів GeForce.

Список новинок включає моделі GeForce GT 750M, GeForce GT 745M, GeForce GT 740M продуктивного сегмента і моделі GeForce GT 735M і GeForce GT 720M масового сегменту. Уявлення про продуктивність нових GPU дає ілюстрація.

Представлені мобільні GPU Nvidia GeForce 700M

Мобільні GPU нової серії вже доступні в ноутбуках провідних виробників, включаючи Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, MSI, Samsung, Sony і Toshiba.

Вконтакте
Pinterest