Прийнята специфікація Bluetooth 4.1

admin Новини hardware

Прийнята специфікація Bluetooth 4.1На сайті організації Bluetooth Special Interest Group опубліковано повідомлення про те, що прийняті доповнення до специфікації Bluetooth Core Specification. Версія Bluetooth 4.1 названа важливим еволюційним оновленням стандарту бездротового підключення, який був радикально оновлений в липні 2010 року з твердженням специфікації Bluetooth Smart, орієнтованої на використання в інтернеті речей.

Оновлення сфокусовано на вдосконаленні споживчих якостей інтерфейсу за рахунок поліпшення співіснування з LTE, підвищення ефективності передачі даних і надання розробникам нових можливостей, пов'язаних з тим, що пристрої можуть виконувати кілька ролей одночасно. Крім того, нова версія стандарту закладає основу для підключень на основі IP, розширюючи роль технології Bluetooth як важливої бездротової ланки інтернету речей.

Якщо говорити про поліпшеної сумісності з LTE, радіочастотні блоки Bluetooth і LTE зможуть непомітно для користувача автоматично узгоджувати між собою передачу, щоб зменшити взаємний вплив при роботі в суміжних смугах частот.

Повторне підключення стає більш гнучким за рахунок можливості керувати інтервалом часу повторного підключення. Це дозволить пристроям відновлювати підключення автоматично, як тільки вони знову опиняться в зоні дії. Наприклад, користувач може вийти з кімнати, а коли він повернеться,  пристрій, що знаходиться при, ньому знову автоматично підключиться до пристрою в кімнаті.

Що стосується можливості одночасно грати дві ролі, вона може стати в нагоді, скажімо, розумним годинникам, які виступають хабом Bluetooth Smart Ready по відношенню до датчика пульсу, але периферійним пристроєм Bluetooth Smart - по відношенню до смартфону, відображаючи на своєму екрані сповіщення про повідомлення, прийняті смартфоном.

Вконтакте
Pinterest