Продуктивність процесора A23 в тесті AnTuTu досягає 15 000

admin Новини hardware

Продуктивність процесора A23 в тесті AnTuTu досягає 15 000Компанія Allwinner Technology, що займається розробкою процесорів, але не має власних виробничих потужностей, розповіла про двоядерний процесор A23, призначений для планшетів.

Процесор, анонсований у вересні, за словами розробника, користується великим попитом у виробників електроніки, що працюють на умовах ODM і OEM. Як стверджується, партнери компанії, які вже мають доступ до A23, переконалися в «значному приросту» продуктивності і зниженні енергоспоживання, досягнутому конструкторами A23. Потенційні замовники з нетерпінням чекають початку серійних поставок новинки.

До складу SoC A23 входить двоядерний процесор ARM Cortex-A7, що працює з тактовою частотою 1,5 ГГц і графічний прискорювач Mali 400 MP2. Продуктивність в тесті AnTuTu досягає 15 000 (для порівняння - чотирьохядерний процесор Nvidia Tegra 3 набирає близько 12 000 ). Пристрої на новому процесорі з батареями типової для масового сегменту ємності можуть пропрацювати без підзарядки до 10 годин в режимі відтворення відео і більше 100 годин в режимі відтворення звукозаписів з вимкненим екраном. Завдяки новому режиму очікування, реалізованому фахівцями Allwinner, пристрій може зберігати працездатність без підзарядки більше 60 днів, а поліпшений режим Talking Standby допомагає знизити енергоспоживання в режимі розмови.

Важливою рисою A23 є високий ступінь інтеграції, що дозволяє скоротити кількість компонентів мобільного пристрою. Це призводить до зменшення вартості пристрою і спрощення його конструкції.

До складу однокристальної системи входить 128 КБ кеш-пам'яті першого рівня і 256 КБ KB кеш-пам'яті другого рівня, GPU Mali400MP2, інтерфейс дисплея MIPI DSI (підтримує роздільну здатність до 1280x800 пікселів), інтерфейс камери (підтримує дозволу до 5 Мп ), контролери пам'яті NAND і DDR3/DDR3L SDRAM, звуковий кодек, два мікрофонних підсилювача ( для вбудованого мікрофона та гарнітури), контролер харчування. Однокристальна система працює під управлінням ОС Android 4.2 новіших версій.

Вконтакте
Pinterest