Процесори Intel Broadwell-K отримають графічне ядро GT3

admin Новини hardware

Процесори Intel Broadwell-K отримають графічне ядро GT3У майбутньому році компанія Intel оновить лінійку процесорів Haswell і випустить два чіпсета 9-ї серії - Z97 і H97. Ближче до кінця року повинні будуть побачити світ перші настільні процесори на мікроархітектурі Broadwell, що отримали кодове найменування Broadwell-K. Вони будуть розраховані на установку в процесорне гніздо LGA 1150. Наявність символу K в назві вказує на розблокований множник.

Найбільш цікавою особливістю процесорів Broadwell-K буде графічне ядро Iris Pro (GT3) з інтегрованою пам'яттю eDRAM об'ємом 128 МБ. Очікується, що за рахунок цього графічна продуктивність підросте більш ніж на 80%. Швидше на Broadwell-K у порівнянні з Haswell стане і виконання обчислювальних завдань, пов'язаних з використанням GPU, наприклад, перекодування відео.

Процесори Broadwell-K матимуть чотири ядра CPU. Вони будуть підтримувати технологію Turbo Boost. Передбачений випуск моделей, що належать до сімейств Core i5 і i7. У процесорів Core i7 буде 6 МБ кеш-пам'яті третього рівня. Ці процесори будуть підтримувати Hyper-Threading. Процесорам Core i5 дістанеться 4 МБ кеш-пам'яті третього рівня і підтримки Hyper-Threading в них не буде. Процесори будуть розраховані на використання спільно з наборами системної логіки 9-ї серії.

Вконтакте
Pinterest