Qualcomm не планує випускати восьмиядерний процесор

admin Новини hardware

Qualcomm не планує випускати восьмиядерний процесорДжерело опублікувало розшифровку недавнього виступу та інтерв'ю Ананда Чандрасехер (Anand Chandrasekher), виконавчого директора Qualcomm з маркетингу. Спілкуючись з тайванськими журналістами, колишній голова підрозділу Ultra Mobility Group компанії Intel розповів про ставлення Qualcomm до існуючої тенденції збільшення числа ядер мобільних процесорів.

За словами Ананда Чандрасехер, збільшенням числа ядер виробники намагаються прикрити свою нездатність створити процесор, відповідний запитам споживачів. Інтеграцію в мобільну однокристальну систему восьми ядер головний маркетолог Qualcomm порівняв із спробою об'єднати вісім моторчиков від газонокосарок, щоб отримати восьмициліндровий двигун Ferrari.

У компанії Qualcomm роблять ставку на баланс продуктивності, енергоспоживання і ціни. Нарощування числа ядер, як сказав Ананд Чандрасехер, виглядає киданням спагетті на стінку в надії подивитися, що вийде.

«Це дурість, - сказав пан Чандрасехер, відповідаючи на пряме запитання, чи випустить Qualcomm в майбутньому восьмиядерний процесор. - І я думаю, що наші інженери не дурні».

«Ми не займаємося дурницями», - повторив він у відповідь на повторне запитання про можливість випуску восьмиядерного процесора.

Вконтакте
Pinterest