Qualcomm працює над десятиядерним мобільним процесором

admin Новини hardware

Західний портал STJSGadgets повідомляє, що компанія Qualcomm веде роботу над новим мобільним чіпсетом, який має назву Snapdragon 818. Як повідомляє джерело, цей процесор буде десятиядерним. Чіпсет буде обладнуватися чотирма малопотужними ядрами Cortex-A53 з частотою 1,2 ГГц, двома ядрами середньої продуктивності Cortex-A53 з частотою 1,6 ГГц, а також чотирма високошвидкісними ядрами Cortex A72 з тактовою частою 2,0 ГГц.

Qualcomm працює над десятиядерним мобільним процесором

Новий процесор працює в тандемі з графічним прискорювачем Adreno 532 і володіє підтримкою пам'яті стандарту LPDDR4 RAM. Крім того, новий мобільний чіпсет отримає підтримку технології мобільної передачі даних LTE Cat-10 і буде виготовлятися на базі технології 20-нм техпроцесу.

Чутки: Qualcomm працює над десятиядерным мобільним процесором.

Відзначимо, що компанія Qualcomm якщо та вирішить випустити даний чіпсет, то буде першою, хто випустить десятиядерный мобільний процесор. Компанія MediaTek вже представила свій новий десятиядерний чіпсет MT6797, що належить до нової серії мобільних процесорів Helio X20. Новий чіп побудований на основі чотирьох ядер ARM Cortex-A53 з частотою 1,4 ГГц, чотири ARM Cortex-A57 з частотою 2 ГГц і двох ARM Cortex-A72, що працюють на частоті 2,5 ГГц.

Однак на відміну від більш дорого чіпсету від Qualcomm, новий і більш бюджетний процесор MediaTek запропонує підтримку пам'яті LPDDR3 RAM 993 МГц (замість LPDDR4 RAM 1600 МГц) і технології бездротової передачі даних LTE Cat-6 (замість LTE Cat-10).

І все ж інформацію про підготовку до випуску Snapdragon 818 поки що не варто сприймати з усією серйозністю. Зрештою, це поки лише на рівні чуток, і до того ж Qualcomm зараз готує до релізу інший процесор — Snapdragon 820 — і при цьому ніяких офіційних заяв на підтримку розмов про чіпсеті Snapdragon 818 з ядрами Kyro компанія не давала.

Вконтакте
Pinterest