AMD Radeon HD 6950 трансформується в Radeon HD 6970 оновленням BIOS

admin Новини hardware

Radeon HD 6950 можна перетворити на Radeon HD 6970У середині місяця компанія AMD представила графічні прискорювачі серії Radeon HD 6900. Як виявилося, модель AMD Radeon HD 6950 можна легким рухом руки перетворити на Radeon HD 6970. Враховуючи, що різниця між рекомендованими цінами двох моделей становить $ 70, інакше як новорічним подарунком цю новину не назвеш.

Вся справа в тому, що основою для AMD Radeon HD 6950 і Radeon HD 6970 служить один і той же GPU, і молодша модель відрізняється від старшої блокуванням в BIOS частини потокових процесорів і зниженням частот. Як з'ясувалося, можлива і зворотна трансформація, а наявність на платах AMD Radeon HD 6900 резервної копії BIOS робить експеримент з оновленням BIOS абсолютно безпечним.(Цікаво -Intel поки не планує розробляти процесор з 1 000 ядер)

Статтю з докладним описом цієї маніпуляції опублікував портал techpowerup.com.

Наші колеги встигли перевірити інженерний зразок Radeon HD 6950, що надійшов від AMD, карту під маркою HIS, призначену для огляду, і роздрібний примірник у виконанні ASUS. Всі вони благополучно пережили трансформацію в Radeon HD 6970. Більш того, читачі встигли перевірити ще дві карти HIS і одну карту PowerColor - у всіх випадках операція пройшла успішно.

Вконтакте
Pinterest