RAID-контролери Adaptec by PMC 6-ої серії

admin Новини hardware

Adaptec by PMC 6-ої серіїВиставку CeBIT 2011 вибрала місцем демонстрації роботи RAID-контролерів Adaptec by PMC 6-ої серії в середовищі з пропускною здатністю 6 Гбіт/с компанія PMC-Sierra.

Серед достоїнств контролерів, створених на основі процесора вводу-виводу SRC 8x6G RoC, названа висока продуктивність, універсальність і зниження експлуатаційних витрат. Виробник також відзначає унікальну технологію захисту кеш-пам'яті контролера Zero-Maintenance Cache Protection (резервне живлення кешу без використання обслуговуються батарей).

Для забезпечення сумісності сімейство RAID-контролерів 6-ї серії пройшло тестування в поєднанні з більш ніж 300 хост-системами, корпусами, дисковими і твердотільними накопичувачами.

У серію увійшли низькопрофільні (форм-фактор MD2) карти розширення з внутрішніми і зовнішніми портами для підключення пристроїв SATA і SAS. Залежно від моделі, карта має від чотирьох до восьми внутрішніх портів і до чотирьох зовнішніх портів. Безпосередньо до контролера можна підключити до восьми пристроїв з інтерфейсом SATA або SAS, за допомогою SAS-експандерів - до 256 таких пристроїв. Максимальна продуктивність даних рішень складає 4,8 ГБ/с.

Контролери можна буде придбати, починаючи з поточного місяця. Рекомендована роздрібна ціна на контролери Adaptec RAID 6405, Adaptec RAID 6445 і Adaptec RAID 6805 варіюється від $ 395 до $ 630.

P.S.На ринку жорстких дисків - зміна лідера

Вконтакте
Pinterest