Samsung намагається зменшити залежність від Qualcomm

admin Новини hardware

Samsung намагається зменшити залежність від QualcommУ смартфоні Galaxy S III, вихід якого очікується цієї весни, Samsung Electronics використовує однокристальну систему власної розробки, повідомляє джерело. За його словами, удосконалюючи власні однокристальні системи, південнокорейський виробник розраховує зменшити залежність від компанії Qualcomm. Відзначимо, що в смартфоні Galaxy S II теж використовується власна розробка Samsung.

Один з високопоставлених керівників компанії так охарактеризував нову однокристальну систему: «Однокристальне рішення Samsung об'єднує функції телекомунікації, LTE і W-CDMA».

Виріб буде мати чотири процесорних ядра і ввійде в сімейство Exynos. Таким чином, підтвердилася раніше опублікована інформація про Samsung Galaxy S III.

Зараз процесори Exynos випускаються по 45-нанометровим техпроцесом. Нова модель розрахована на випуск за 32-нанометровим техпроцесом. Це забезпечить підвищення продуктивності і зниження енергоспоживання. За даними Samsung, продуктивність вдалося підвищити на 26%, а час автономної роботи пристрою збільшити на 50%.

«Samsung платить значні суми Qualcomm за використання однокристальних рішень у стратегічних цифрових пристроях, проте, Qualcomm поступово втрачає свою перевагу», - така думка іншого керівника Samsung.

«Samsung має сильне намір зменшити свою залежність від Qualcomm і наші інженери переконані, що ми значно просунулися в створенні мікросхем для пристроїв верхнього сегмента, в яких об'єднані логічні схеми, чіпи пам'яті для графічних контролерів і чіпи зв'язку для споживчих електронних пристроїв з виходом в Інтернет» , - сказав він.

Samsung і Qualcomm пов'язані угодою про взаємне ліцензування, термін якого закінчується в 2024 році.

Обидва представники компанії, яких цитує джерело, побажали залишитися неназваними.