Sapphire представила карти Radeon R9 290 і R9 290X серії Tri-X

admin Новини hardware

Sapphire представила карти Radeon R9 290 і R9 290X серії Tri-XSapphire приєдналася до числа виробників, що представили альтернативні варіанти прискорювачів Radeon R9 290 (X). Правда, у випадку з Sapphire оригінальними є лише системи охолодження Tri -X. Варто згадати, що референсні друковані плати Radeon R9 290 і R9 290X нічим не відрізняються. Таким чином, представлені адаптери Sapphire також відрізняються лише частотами ядра і власне самими GPU.

Молодша карта функціонує на частоті 1000 МГц, тоді як старша - 1040 МГц. Пам'ять об'ємом 4 ГБ в обох випадках працює на частоті 5200 МГц. Власне в даних картах інтерес викликають саме системи охолодження, які повинні бути ефективніше і тихіше референсних кулерів. Тим більше, що саме високі значення температур є однією з головних претензій до нових флагманським адаптерам AMD.

Що ж стосується системи охолодження, то вона являє собою конструкцію, в основі якої розташувалися дві секції радіатора, пронизані п'ятьма тепловими трубками (одна з них товщиною 10 мм). За обдув ж відповідають відразу три вентилятора. При цьому пара крайніх вентиляторів обертається на мінімальній швидкості, тоді як центральний на відчутно більшій. З цією СО ми вже мали можливість ознайомитися при тестуванні 3D-карт Sapphire Radeon R9 280X Toxic.

Про вартість карт ніякої інформації немає. Як і всі інші оригінальні версії карт AMD Hawaii, новинки Sapphire з'являться у продажу вже наступного року.

Вконтакте
Pinterest