Seagate завершила поглинання підрозділу Samsung з випуску жорстких дисків

admin Новини hardware

Seagate завершила поглинання підрозділу Samsung з випуску жорстких дисківСьогодні компанія Seagate Technology оголосила про завершення транзакції з поглинання підрозділу Samsung, що спеціалізується на випуску жорстких дисків.

За умовами угоди, у розпорядження Seagate переходить частина бізнесу Samsung, включаючи виробничі активи, інфраструктуру і робочу силу. Окремим рядком у відповідному прес-релізі згадано придбання лінійки накопичувачів типорозміру 2,5 дюйма Samsung M8.

У числі співробітників Samsung, які тепер працюють на Seagate, є старші керівники та інженери-конструктори, яким належить зосередитися на розробці мініатюрних накопичувачів для мобільних електронних пристроїв.

Про операцію було оголошено в квітні. Після її завершення партнери мають намір продовжувати співробітництво: Seagate буде поставляти накопичувачі на жорстких дисках( моджете прочитати статтю Як вибрати зовнішній жорсткий диск) для персональних комп'ютерів і побутової електроніки Samsung, а Samsung - напівпровідникові мікросхеми для твердотільних накопичувачів, гібридних накопичувачів і інших продуктів Seagate. Передбачено «розширення і поліпшення» існуючої угоди про взаємне ліцензування. Крім того, партнери займуться спільною розробкою і випуском корпоративних сховищ даних.

Щоб полегшити роботу в перехідний період, в найближчі 12 місяців Seagate продовжить випуск частини продукції під маркою Samsung.

Сума угоди - 1,4 млрд. доларів, з яких частина оплачена 45239490 акціями Seagate.

Вконтакте
Pinterest