Silicon Power Velox V20

admin Новини hardware

Silicon Power Velox V20Компанія Silicon Power повідомила про розширення асортименту твердотільних накопичувачів новою серією Velox V20. Завдяки застосуванню контролерів SandForce, представники нового модельного ряду демонструють швидкість читання даних до 285 МБ / с, швидкістю запису - до 275 МБ / с.

Як показало тестування, проведене самою компанією, навіть початкова модифікація Velox V20 об'ємом 40 ГБ дозволяє завантажити ОС Windows 7 всього за 13 секунд. У зв'язку з цим Silicon Power рекомендує використовувати нові SSD як завантажувальних дисків.(Між іншим, розроблено революційну технологію зберігання даних)

Новинки підтримують команду TRIM і технологію Garbage Collection, що дозволяє успішно вирішити проблему зниження продуктивності при тривалому використанні і перезапису даних. А застосування SandForce DuraClass дозволяє продовжити термін служби SSD до 5 років.

Всього до складу серії увійдуть чотири накопичувачі об'ємом 40, 60, 120 і 240 ГБ. Всі вони укладені в корпуси типорозміру 2,5 дюйма (у комплект постачання входить спеціальний адаптер з 2,5 на 3,5 дюйма), підключаються по інтерфейсу SATA 3 Гбіт/с і підтримують шифрування даних за алгоритмом AES з довжиною ключа 128 біт. Габаритні розміри SSD складають 100 x 69,85 x 9,4 мм, маса - 70 грамів.

Silicon Power забезпечує вироби трирічної гарантією. Вартість накопичувачів поки не повідомляється.

P.S. Fujitsu, нарешті, починає поставки першого нетбука з MeeGo.

Вконтакте
Pinterest