Стали відомі характеристики першого HDD Seagate об'ємом 8 ТБ

admin Новини hardware

Стали відомі характеристики першого HDD Seagate об'ємом 8 ТБОпублікований на офіційному сайті документ дає повне уявлення про характеристики першого жорсткого диска Seagate об'ємом 8 ТБ. Як виявилося, пристрій увійшов в лінійку Archive HDD - накопичувачів, що не відрізняються високою продуктивністю, однак створених для роботи в режимі "24×7".

Seagate Archive 8 TB, як і інші моделі серії, отримав 128 МБ буферної пам'яті, підтримку інтерфейсу SATA 6 Гбіт/с. Швидкість обертання шпинделя дорівнює 5900 об/хв.

У виробі застосовується SMR (Shingled Magnetic Recording) - технологія, що забезпечує підвищення поверхневої густини магнітного запису: HDD складається з чотирьох пластин об'ємом 1,33 ТБ кожна. Заявлене виробником максимальне значення потокової швидкості передачі даних дорівнює 190 МБ/с, межа робочого навантаження - 180 ТБ/рік, час напрацювання на відмову - 800000 годин.

Ряд онлайнових магазинів Європи вже включив Seagate Archive 8 TB у свої каталоги, де новинка оцінюється приблизно в 250 євро.

Вконтакте
Pinterest