Створюємо ефект завислої системи. Невелика жарт

admin Новини hardware

Створюємо ефект завислої системи. Невелика жарт.

Створюємо ефект завислої системи. Невеликий жарт. Декількома діями можна зробити враження завислої системи, коли блокується панель завдань та всі папки на робочому столі. При цьому користувач, який не знає про такий жарт, нічого не зможе зробити без перезавантаження комп'ютера.
 
Все досить просто:
 
1. Робимо повний скріншот екрану клавішею Print Screen (Prt Scr) або будь-якою програмою для захоплення зображення з екрану.
2. Відкриваємо графічний редактор або будь-яку іншу програму, в яку можна вставити зображення з буфера обміну.
3. Вставляємо зображення в програму натисканням клавіш CTRL+V або функцією Вставити.
4. Робимо отримане зображення фоновим малюнком робочого столу або ж спершу зберігаємо файл і потім вже робимо фоновим.
5. Запускаємо диспетчер завдань (CTRL+SHIFT+ESC або через панель завдань) і завершуємо процес explorer.exe
 
Готово. Тепер на екрані лише фоновий малюнок, притому з панеллю завдань і іконками, при натисканні на які жоден об'єкт не відгукується. В даному випадку користувачеві допоможе лише перезавантаження комп'ютера, яке запустить процес explorer (провідник). А якщо ще на робочому столі натиснути правою кнопкою миші і в пункті Вид зняти галочку Відображати піктограми робочого столу, то після перезавантаження неможливо буде відкрити жоден значок з робочого столу.
Усі дії можна скасувати і без перезавантаження системи. Для цього запускаємо диспетчер задач, у вкладці «Програми» натискаємо «Нова задача» - і вводимо explorer. Запуститься Провідник Windows. Ставимо галочку Відображати піктограми робочого столу і змінюємо фоновий малюнок, якщо старий набрид. Тепер все стало на свої місця.
Вконтакте
Pinterest