Ціни на робочі станції Lenovo ThinkStation E32 починаються з позначки $ 729

admin Новини hardware

Ціни на робочі станції Lenovo ThinkStation E32 починаються з позначки $ 729Компанія Lenovo анонсувала випуск робочих станцій початкового рівня ThinkStation E32. За словами виробника, ці вироби, зокрема, призначені для професіоналів, що працюють із системами автоматизованого проектування. У комплекті з деякими моделями поставляється 60-денна ознайомлювальна версія ПЗ Autodesk AutoCAD LT 2014.

Всі робочі станції поставляються з попередньо встановленою ОС Microsoft Windows 8 Pro і сертифіковані на сумісність з численними пакетами програм, включаючи ПЗ таких виробників, як Adobe, PTC, SolidWorks і Siemens PLM.

У конфігурацію ThinkStation E32 може входити процесор Intel Xeon E3 1200 v3 з графічним ядром Intel P4600 або процесор Intel Core i7 або Core i5 четвертого покоління. Для підвищення надійності в комп'ютерах використовується оперативна пам'ять DDR3-1600 з підтримкою ECC. Максимальний об'єм пам'яті - 32 ГБ.

Робочі станції випускаються в двох форм-факторах: tower і small form factor (SFF). В обох випадках передбачена установка графічних карт Nvidia Quadro.

В оснащенні робочих станцій Lenovo ThinkStation E32 можна відзначити шість портів USB 3.0.

Продажі робочих станцій Lenovo ThinkStation E32 почнуться 6 вересня. Ціни залежать від конфігурації і стартують з позначки $ 729.

Вконтакте
Pinterest