У APU AMD Beema і Mullins буде вбудований процесор безпеки на ядрі ARM Cortex-A5

admin Новини hardware

У APU AMD Beema і Mullins буде вбудований процесор безпеки на ядрі ARM Cortex-A5Ще влітку 2012 року стало відомо, що в гібридних процесорах AMD з часом з'явиться ядро ARM. Наявність ядра ARM дозволить використовувати технологію ARM TrustZone в якості засобу захисту, здатного забезпечити безпечний доступ до контенту і виконання онлайнових транзакцій. Інтеграція на рівні однокристальної системи стала можливою завдяки стратегічному технологічному партнерству AMD і ARM.

Представляючи на APU13 плани випуску в 2014 році APU Kaveri, Beema і Mullins, компанія AMD повідомила про те, що в Beema і Mullins буде вбудований процесор безпеки AMD Security Processor на ядрі ARM Cortex- A5. Саме його силами буде реалізована підтримка технології ARM TrustZone.

Наявність процесора безпеки дозволить створити захищене середовище виконання програм. Зокрема, це означає наявність бар'єру на шляху шкідливого ПЗ і зовнішніх атак. Крім того, захищене середовище формує основу для додатків захисту, включаючи засоби ідентифікації користувача, управління контентом і виконання платежів в інтернеті.

Монітор безпеки буде працювати в двох областях: звичайній та захищеній. Це дозволить використовувати його можливості у всій системі, включаючи не тільки процесор, але й роботу з пам'яттю, канали транспорту даних, засоби введення-виведення і відображення інформації на дисплеї. Додатки, що працюють у незахищеній області, зможуть звертатися до функцій TrustZone допомогою API.

Вибір на користь TrustZone був зроблений тому, що він дає можливість системам на архітектурі x86 влитися в широко поширену екосистему мобільної безпеки.

Вконтакте
Pinterest