Ультрабук Acer Aspire Timeline Ultra M3

admin Новини hardware

Ультрабук Acer Aspire Timeline Ultra M3Корпорація Acer повідомила подробиці про випуск ноутбука Aspire Timeline Ultra M3, представленого на недавньому CeBIT 2012. Як стверджує виробник, це перший 15-дюймовий ультрабук з дискретною графікою від NVIDIA і вбудованим оптичним приводом.

Aspire Timeline Ultra M3 комплектується процесорами Intel Core і графічним адаптером NVIDIA GeForce GT640M, що гарантує високу швидкість роботи в багатозадачному режимі і під час відтворення відеоігор і мультимедійних додатків. Це перший 15-дюймовий ультрабук, оснащений оптичним приводом для перегляду DVD.

Двошпиндельне виконання характеризується наявністю місткого жорсткого диска та інтегрованого на материнській платі твердотільного накопичувача, який підтримує функцію instant-on. Також доступна конфігурація в одношпиндельні виконанням з SSD-накопичувачем високої ємності, що гарантує швидкий доступ до файлів і більш тривалий час автономної роботи.

Ультрабук Acer Aspire Timeline Ultra M3 володіє інноваційними технологіями: Acer Green Instant On моментально виводить пристрій з режиму очікування (за 1,5 секунди), Acer Instant Connect автоматично сканує і реєструє найбільш відвідувані точки доступу, дозволяючи користувачам підключатися до мережі Інтернет всього за 2,5 секунди, що в чотири рази швидше традиційних технологій.

При товщині 20 мм час автономної роботи Aspire Timeline Ultra M3 становить більше 8:00. Корпус чорного кольору виконаний з алюмінієвого сплаву, що забезпечує додаткову міцність. Повнорозмірна гумова-клавіатура з виділеним цифровим блоком покликана підвищити комфорт при наборі тексту. Acer Aspire Timeline Ultra M3 надійде в продаж в травні 2012 року.

Вконтакте
Pinterest