Ультрабук Lenovo ThinkPad T440s

admin Новини hardware

Ультрабук Lenovo ThinkPad T440sКомпанія Lenovo оновлює лінійку ультрабуків ThinkPad, доповнивши її моделлю T440s. Повних специфікацій пристрою поки немає. Відомо, що серцем новинки стануть процесори Intel Core четвертого покоління. Діагональ екрана (IPS) ультрабука складе 14 дюймів, роздільна здатність - або 1600х900, або 1920х1080 пікселів. Також буде варіант з сенсорним екраном.

 

В якості матеріалів корпусу виступлять вуглецеве волокно і магнієвий сплав. Це дозволило добитися досить скромної, як для 14-дюймового пристрою, маси - 1,6 кг, при товщині 21 мм. Також T440s може похвалитися відповідністю специфікаціям стандарту MIL-SPEC (без уточнення), що означає здатність новинки витримувати підвищену температуру, тиск, вологість, вібрацію і так далі.

Всі характеристики нагадують модель T431s. Швидше за все, саме їй на заміну і призначена новинка компанії.

Стандартного акумулятора(як правильно заряджати акумулятор), за заявою Lenovo, достатньо для автономної роботи аж до 6 годин. Крім цього ультрабук дозволяє замінити батарею без необхідності вимикати пристрій. Додатково новинка може похвалитися адаптером NFC, трьома портами USB 3.0 і роз'ємом VGA. Про ціну і терміни появи ноутбука даних поки немає.

Вконтакте
Pinterest