Ультрабукі змусять зменшити товщину вбудованих web-камер

admin Новини hardware

Ультрабукі змусять зменшити товщину вбудованих web-камерПостачальники камерних модулів впевнені, що в другій половині майбутнього року виробники ноутбуків перейдуть на використання тільки web-камер високої чіткості у своїх виробах. Це не єдина новина, в якій слова «web-камери» і «майбутній рік» стоять поруч. За словами джерела, щоб відповідати вимогам ультрабуків, вбудовувані web-камери, точніше - камерні модулі, можуть стати тонше. Говорячи більш конкретно, їх товщина з загальноприйнятих зараз 3-4 мм зменшиться до 2,5, а то і до 2,0 мм.

Цей процес пов'язаний зі збільшенням технологічної конкуренції і може навіть завершитися перерозподілом часток ринку між постачальниками камерних модулів.

Вже зараз деякі компанії почали використовувати для випуску камер для ультрабуків технології, що спочатку застосовувалися для випуску камер для смартфонів. Одним з резервів зменшення товщини камерного модуля є перехід до більш тонкої друкованої плати. За даними джерела, це дозволить виграти 0,65 мм.

Як зміниться якість зображення при зменшенні камери з одночасним збільшенням її розширення, галузеві джерела не говорять.

Вконтакте
Pinterest