Ультратонкі ноутбуки на базі APU будуть дешевші ультрабуків

admin Новини hardware

Ультратонкі ноутбуки на базі APU будуть дешевші ультрабуківПредставляючи нові APU серії E, директор AMD по маркетингу Джон Тейлор (John Taylor) прокоментував різницю між концепціями AMD і Intel в області ультратонких мобільних комп'ютерів. За його словами, компанія Intel встановила багато обмежень на конструкцію комп'ютерів, що мають право називатися Ultrabook.

Це призводить до того, що ціни на ультрабукі знижуються досить повільно. У свою чергу, ультратонкі ноутбуки на платформі AMD не тільки коштують менше, але і мають важливі переваги у вигляді чотирьохядерних процесорів, більшої графічної продуктивності і більшого часу автономної роботи.

Зараз, за ​​даними пана Тейлора, ціни більшості ультрабуків на процесорах Intel лежать в діапазоні $ 749-1499. У свою чергу, AMD орієнтується на діапазон цін $ 599-899 для ультратонких ноутбуків. Фактичні ціни будуть визначатися партнерами компанії, так що в майбутньому можуть з'явитися моделі вартістю $ 549.

За словами пана Тейлора, тільки такі компанії, як Apple або Sony можуть встановити ціни на ультратонкі ноутбуки вище $ 899 і не відлякати споживачів. Тому AMD воліє фокусуватися на масовому сегменті з цінами нижче $ 899. Іншими словами, ставка робиться на стимулювання попиту поліпшенням співвідношення між можливостями і ціною.

Директор AMD по маркетингу підтвердив, що синхронно з виходом ОС Windows 8 на ринку з'являться APU серії Z, відомі зараз під умовним найменуванням Hondo. Крім того, пан Тейлор сказав, що AMD розглядає можливості на ринку вбудовуваних платформ з ОС Android.

Вконтакте
Pinterest