Аналітики бачать в майбутньому тільки інтерфейси DisplayPort і HDMI

admin Новини hardware

DisplayPort і HDMIУ грудні минулого року стало відомо, що провідні компанії галузі, включаючи Intel, AMD, Dell, Lenovo, Samsung і LG, прийняли рішення відмовитися від використання у своїх продуктах інтерфейсу LVDS до 2013 року, DVI і VGA - до 2015 року. Заміною цих інтерфейсів повинні стати інтерфейси DisplayPort і HDMI. Звідси можна зробити висновок про зростання ролі DisplayPort в ПК і спробувати спрогнозувати майбутнє цього інтерфейсу, чим і зайнялися аналітики In-Stat.

За їх підрахунками виходить, що обсяг поставок пристроїв з інтерфейсом DisplayPort в період з 2009 по 2014 рік буде збільшуватися із середньорічним показником зростання, що перевищує 100%.(Раджу переглянути - Green House використовує в нових картах пам'ять SLC)

На думку аналітиків, виробники моніторів не настільки рішучі, в першу чергу, не бажаючи збільшувати вартість своєї продукції, а от великі постачальники ПК - Dell, HP і Apple - активно впроваджують підтримку DisplayPort в свої продукти. В один прекрасний момент для підключення моніторів будуть використовуватися тільки інтерфейси DisplayPort і HDMI, впевнені в In-Stat. Нагадаємо, мова йде і про підключення вбудованих дисплеїв, де DisplayPort прийде на зміну LVDS.

Слід зазначити, що перспективи специфікації Wireless DisplayPort, в якій для передачі даних використовується технологія WiGig і радіоканал на частоті 60 ГГц, аналітики поки оцінюють більш ніж скромно.

Вконтакте
Pinterest