VIA випускає платформу для розробників Springboard

admin Новини hardware

VIA випускає платформу для розробників SpringboardКомпанія VIA Technologies представила платформу для розробників VIA Springboard. Платформа орієнтована на конструкторів вбудованих систем і ентузіастів електроніки. На думку виробника, вона дозволить прискорити створення пристроїв на архітектурі ARM, оснащених засобами мережевого підключення.

До складу VIA Springboard входить плата і програмне забезпечення для Android і Linux. Крім того, розробник має доступ до сервісів технічної підтримки на всіх етапах роботи - від побудови прототипу і адаптації ПЗ до тестування і діагностики перед переходом до серійного виробництва. Виробник обіцяє, що платформа VIA Springboard буде доступна протягом трьох років.

Набори VIA VAB-600 Springboard Kit вже доступні для замовлення в двох конфігураціях. У них входить плата VIA VAB-600 Pico -ITX з картою введення-виведення, адаптер електромережі, кабелі COM і USB. Конфігурація VIA VAB-600 Springboard WiFi Kit додатково включає модуль Wi -Fi, що підключається по USB.

Розміри плати Pico-ITX - 10x7,2 мм. На платі VIA VAB-600 встановлена ​​однокристальна система WM8950 на процесорі ARM Cortex -A9, що працює на частоті 800 МГц. Вона оснащена універсальним декодером, що підтримує відтворення відео у багатьох форматах з роздільною здатністю аж до 1080p.

Набір портів включає mini -HDMI, два mini -USB 2.0 і один Ethernet 10 /100 Гбіт / с. Крім того, на платі є модуль флеш -пам'яті eMMC об'ємом 4 ГБ, 1 ГБ пам'яті DDR3 SDRAM, роз'єми DVO і двох портів COM (один тільки з сигналами TX / RX), SPI, USB 2.0 і слот Mini Card. На штирьковий роз'єм також виведені входи і виходи звукової підсистеми, інтерфейс I2C та лінії GPIO. Для живлення плати необхідне джерело постійної напруги 12-24 В.

Модуль VIA VNT9271 Springboard USB WiFi Module на контролері Atheros AR9271 відповідає специфікаціям IEEE 802.11b/g/n.

Набори VIA VAB - 600 Springboard Kit і VIA VAB - 600 Springboard WiFi Kit коштують $ 99 і $ 129 відповідно.

Вконтакте
Pinterest