XYS випускає 400-канальну мікросхему-драйвер для дисплеїв з електронного паперу

admin Новини hardware

XYS випускає 400-канальну мікросхему-драйвер для дисплеїв з електронного паперуЕлектрофоретичні екрани або екрани з електронного паперу добре підходять для пристроїв, де є зовнішнє джерело світла і затребуване мале енергоспоживання. Вони не потребують підсвічуванні і можуть бути зроблені гнучкими.

Компанія IXYS Integrated Circuits Division ( ICD ), що є дочірнім підприємством IXYS, вже давно розробляє керуючі мікросхеми для таких дисплеїв. Вчора вона представила мікросхему-драйвер IXEP1400, яка має 400 виходів, що працюють з напругою в діапазоні ± 15 В. Дані, що надходять через регістр зсуву, використовуються для управління пікселями на екрані.

Драйвер IXEP1400 розрахований на максимальну частоту 50 МГц і здатний виконувати двосторонню передачу даних. Кілька мікросхем IXEP1400 можна підключати до загальної шини даних. Драйвер підтримує трирівневу передачу градацій.

Мікросхема IXEP1400 є здешевленою і має менше енергоспоживаємою версією широко використовуваного в галузі драйвера MXEI1480. Її можна використовувати для роботи з сегментними і матричними дисплеями. У числі областей застосування новинки названі носимі електронні пристрої, мобільні пристрої з батарейним живленням, додаткові дисплеї смартфонів і планшетів, електронні книги, електронні цінники, смарткарти та інформаційні табло.

 

Вконтакте
Pinterest