Як встановити Adblock plus для Яндекс-браузера

admin Новини hardware

ABP – це спеціальний блокувальник реклами для Яндекс-браузера, створений у вигляді розширення, яке вбудовується в браузер. ABP, або антиреклама, блокує різноманітну рекламу на сайтах при їх перегляді.

Як встановити Adblock plus для Яндекс-браузера

Блокувальник реклами забороняє завантаження контекстної реклами, при пошуку потрібної інформації через Google, Yandex, Mail, забороняє завантаження банерів, спливаючих вікон та інших рекламних матеріалів, які не тільки дратують, але навіть можуть заподіяти шкоду вашому комп'ютеру. Установка adblock plus дозволить значно економити інтернет-трафік, але є і інша сторона використання адблока – надмірне завантаження оперативної пам'яті комп'ютера, причому звичайний adblock багато, навіть дуже багато, «їсть» оперативки, а adblockplus – в 3 рази менше. Скачати безкоштовно Яндекс-браузер можна за посиланням: http://browser.yandex.ru/.

Безкоштовне скачування і установка Abp (антиреклама для яндекс-браузера)
 
Завантажити Abp можна абсолютно безкоштовно з інтернет-магазину додатків для Google Chrome. Для цього потрібно відкрити Я.браузер і натиснути на посилання: розширення для яндекс-браузера. Потім у вікні натискаємо на відповідну кнопочку Безкоштовно:

Як встановити Adblock plus для Яндекс-браузера

Блокувальник реклами сам скачається і встановиться на ваш комп'ютер. Після установки потрібно буде лише включити це розширення натисканням на відповідну нову кнопку, яка з'явитися у верхній панелі Яндекс.Браузера:

Як встановити Adblock plus для Яндекс-браузера

Налаштування adblock plus
 
Відразу після установки цього розширення, доступні додаткові параметри:

Як встановити Adblock plus для Яндекс-браузера

Блокування шкідливих програм: домени, які були помічені в поширенні вірусів і інших шкідливих програм, будуть автоматично заблоковані для доступу.
Видаляти кнопки соціальних мереж: кнопки соціальних мереж, таких як Вконтакте, Фейсбук та інші, будуть вирізані з коду сторінки, щоб виключити можливе стеження за користувачем.
Відключити стеження: повне відключення стеження за користувачем в рекламних оголошеннях. Припустимо, Директ відслідковує запити користувача і на підставі цього показує йому відповідну рекламу.
Основні налаштування блокувальника реклами можна зробити, натиснувши на піктограму в панелі браузера і вибравши в контекстному меню Налаштування:
 

Як встановити Adblock plus для Яндекс-браузера

Розробники зробили цей плагін абсолютно безкоштовним, але все ж залишили можливість для показу деякої частини реклами, щоб отримати незначну винагороду за свою працю. Це налаштування - Дозволити деяку ненав'язливу рекламу.
 
ABP стане у нагоді тим, хто користується мобільним інтернетом, для інших він лише зайве завантаження оперативної пам'яті, адже реклама в інтернеті не тільки дратує, вона дозволяє заробляти веб-майстрам, а вам отримувати за це безкоштовну інформацію від них.
 
Це розширення можна встановити точно також і для Гугл Хром.

.

Вконтакте
Pinterest