Значки на робочому столі не переміщаються, що робити?

admin Новини hardware

Значки на робочому столі не переміщаються, що робити ?.Нещодавно зіткнувся з проблемою, яка викликала невелике здивування: значки на робочому столі перестали переміщатися. Це сталося після зараження комп'ютера вірусом, який зупинив службу в Windows, внаслідок чого з'явилася ця проблема. Рішень досить багато в інтернеті, але розглянемо найбільш прості методи вирішення проблеми з переміщенням значків (ярликів) на робочому столі:

 
Перевіряємо вирівнювання значків по сітці у налаштуваннях робочого столу. Клацаємо на порожньому місці на робочому столі правою кнопкою і перевіряємо галочки у пункті Вид / Упорядкувати значки автоматично / Вирівняти значки по сітці. Прибираємо галочки з цих пунктів.
Спочатку рекомендую перевірити ваш комп'ютер на наявність вірусів! Якщо у вас не встановлено антивірус, скачайте його обов'язково.
Є ймовірність, що вам може допомогти встановлення всіх оновлень для операційної системи, автоматичне оновлення системи.
Якщо нічого не допомогло, то допоможе виконання наступної команди: в командній стрічці ввести команду CMD. Можна натиснути комбінацію клавіш Windows + R
 
Йдемо в Пуск / виконати і вставляємо команду msiexec /unregister
 
Перезавантажуємо комп'ютер і виконуємо наступний рядок в командній стрічці:
 
Йдемо в Пуск / виконати і вставляємо команду msiexec /regserver
 
Знову перезавантажуємося (але не обов'язково), служби запущені, і тепер можна перевірити свої значки на робочому столі. Якщо вони переміщуються, то проблему вирішено, і можна працювати в стандартному режимі.
Але не забувайте про використання антивірусу! В даний час величезна кількість різних шкідливих програм гуляє в мережі інтернет, і вони можуть викликати купу проблем, які призводять до повного колапсу на вашому комп'ютері.
Вконтакте
Pinterest