Зображення на екрані монітора Eizo DuraVision FDF2405W оновлюється 240 разів на секунду

admin Новини hardware

Зображення на екрані монітора Eizo DuraVision FDF2405W оновлюється 240 разів на секундуЯпонська компанія Eizo представила монітор DuraVision FDF2405W. Основою новинки послужила рідкокристалічна панель розміром 23,5 дюйма, а її основою особливістю є оновлення екрану з частотою 240 Гц.

Примітно, що кадри, ідучі один за одним з частотою 240 Гц, монітор формує сам, використовуючи вхідний сигнал з кадровою частотою 120 Гц. За словами виробника, за рахунок підвищення частоти оновлення вдається зменшити розмиття, пов'язане з рухом об'єктів, і знизити стомлюваність очей.

До інших переваг відноситься швидка стабілізація яскравості екрану після включення і виходу із сплячого режиму, реалізована за допомогою фірмової схеми корекції струмів. Можна відзначити також технологію EIZO Digital Uniformity Equalizer ( DUE ), яка усуває відмінності в яскравості і передачі кольорів між окремими ділянками екрану .

Важливою для роботи зі знімками, зробленими з супутника і літака , є підтримка гами EPD ( Equal Probability of Detection ), стандартизованої NGA ( National Geospatial Intelligence Agency ) - Національним агентством географічної розвідки, які належать до міністерства оборони США. Підтримка EPD дозволяє розрізняти тонкі градації монохромного зображення, виявляючи об'єкти на знімках .

Монітор можна використовувати для перегляду стереоскопічних зображень з використанням окулярів з активними затворами, оскільки він обладнаний виходом сигналу синхронізації.

У моніторі використовується матова панель типу VA роздільною здатністю 1920х1080 пікселів. Заявлені кути огляду - 176 °. Максимальна яскравість екрану складає 350 кд/кв.м, а при зниженні частоти оновлення вдвічі вона зростає до 450 кд/кв.м. Значення контрастності на сайті виробника вказано рівним 5000:1 . Час реакції пікселя - 4 мс.

Підставка монітора забезпечує можливість регулювання висоти, кута нахилу і повороту. Передбачено переведення екрану в портретний режим. Оснащення пристрою включає входи DVI -D і DisplayPort , а також двухпортовий концентратор USB 2.0.

Виробник гарантує безперервну цілодобову роботу DuraVision FDF2405W протягом двох років. Про ціну новинки Eizo мовчить, обмежившись констатацією факту початку поставок .

Вконтакте
Pinterest