Zotac підготувала два міні-комп'ютера серії Zbox на базі процесорів ARM

admin Новини hardware

Zotac підготувала два міні-комп'ютера серії Zbox на базі процесорів ARMКрім міні-комп'ютера Zbox nano ID67 компанія Zotac представила на виставці CES 2014 ще два комп'ютери того ж формату і сімейства, оснащених процесорами ARM. Новинки фігурують під позначеннями ARM Freescale ZBOX with Ubuntu OS і ARM Freescale ZBOX with Android OS, але на прилавках магазинів вони можуть з'явитися під іншими назвами.

В основі обох комп'ютерів лежить однокристальна система Freescale i.MX6, в яку входить чотирьохядерний CPU ARM Cortex-A9 частотою до 1,2 ГГц. Об'єм оперативної пам'яті дорівнює 1 ГБ, вбудованої флеш-пам'яті у вісім разів більше. Усередині корпусу передбачено посадочне місце для накопичувача типорозміру 2,5 дюйма, крім цього також підтримується робота з картками пам'яті SD.

Комп'ютери наділені адаптерами Wi-Fi 802.11b/g/n і Gigabit Ethernet, чотирма портами USB 2.0, відеовиходом HDMI 1.4.

ARM Freescale ZBOX with Android OS був представлений з ОС Android 4.0 на борту, але розробники вже готують для нього версію Android 4.2. Що стосується другого комп'ютера, то він працює з передвстановленою Ubuntu 12.04.

Як зазначає джерело, новинки з'являться у продажу (принаймні, на ринку США) у другому кварталі поточного року. Розробники поки не визначилася з вартістю міні-комп'ютерів, але за попередніми даними ціна цих виробів буде знаходиться в межах від $ 100 до $ 150.

Вконтакте
Pinterest