Activision Blizzard звільнить 600 осіб

admin Ігрові новини

Activision Blizzard звільнить 600 осібХолдинг Activision Blizzard оголосив про масштабне скорочення штату студії Blizzard: на вулицю відправлять 600 осіб.

«Постійний контроль над відділами та протікаючими в них процесами - необхідна умова для успішного довгострокового бізнесу, - підстелив соломки виконавчий директор Blizzard Майк Морхейм (Mike Morhaime).

- За останні роки наша студія неймовірно розрослася, ми інвестували великі кошти в інфраструктуру, щоб забезпечити найкращу роботу з шанувальниками по всьому світу». Далі пан Морхейм чергово заявив про складність прийнятого рішення, про необхідність змінюватися, щоб краще відповідати сучасним реаліям індустрії ...

Втім, шанувальникам Blizzard-ігор не варто турбуватися. Було оголошено, що 90% звільнених не мають ніякого відношення до девелоперських команд, особливо до тих, що займаються «проектами першорядної важливості». Наприклад, групи, що працює над World of Warcraft, прийдешні зміни не торкнуться. Крім того, Морхейм особливо підкреслив, що календарний план не постраждає: всі ігри вийдуть в призначений час.

В цьому році Blizzard планує випустити два проекти. Перший - це екшен-РПГ Diablo III; реліз намічений на другий квартал. Про другій грі інформації немає. Найбільш очікувані ігри кандидати - Mists of Pandaria, доповнення до World of Warcraft, і стратегія в реальному часі StarCraft II: Heart of the Swarm.

Вконтакте
Pinterest