Анонс Battlefield 3

admin Ігрові новини

Анонс Battlefield 3У розробці знаходиться тактичний шутер від першої особи Battlefield 3, повідомляє американський профільний журнал GameInformer.

Сьогодні він анонсував обкладинку і зміст номера, з якого і стало відомо про гру, яка розробляється EA-«дочкою» Digital Illusions CE. Повідомляється, що проект, що створюється на основі движка Frostbite 2.0, вийде на ПК, PlayStation 3 і Xbox 360 в кінці 2011 року. Орієнтовно - восени.

«Озброєний такими технологіями, як відкладений рендеринг, дифузні відображення, що розраховуються в реальному часі, нова система анімації, взята з останніх проектів EA Sports, і неймовірна «фізика руйнувань», наш движок є одним з кращих на ігровому ринку», - похвалився продюсер гри Патрік Бах (Patrick Bach).(Також раджу переглянути новину - В кінці місяця вийде демоверсія Dragon Age ІІ)

У грі, можливо, з'явиться  кампанія на одного користувача, але основний  упор, традиційно для серії Battlefield, буде зроблений на мережевих баталіях. «Удосконалений мережевий движок і підтримка 64 гравців у ПК-версії» повинні зробити свою справу, впевнені видавці.

Вконтакте
Pinterest