Battlefield 3 надійде в продаж 25 жовтня

admin Ігрові новини

Battlefield 3 надійде в продаж 25 жовтняДата продаж Battlefield 3. Компанія Electronic Arts повідомляє, що довгоочікуваний бойовик Battlefield 3 буде доступний для скачування в Origin і мережах цифрової дистрибуції на 2 дні раніше офіційного релізу - вже 25 жовтня. Всі клієнти, які зробили попереднє замовлення, а також всі бажаючі зможуть почати грати з цього дня.

Бета-версія колективного режиму Battlefield 3 буде доступна користувачам PC і розважальних систем PlayStation ® 3 і Xbox 360 ® з 29 вересня 2011 року. Учасники бета-тестування зможуть стати передплатниками безкоштовної соціальної мережі Battlelog, яка дозволяє гравцям спілкуватись і змагатися один з одним, відстежувати результати друзів і ділитися власними здобутками. За допомогою Battlelog ви зможете спілкуватися з іншими гравцями з будь-якого пристрою, будь то PC, ігрова консоль або мобільний комп'ютер.

Крім цього, гравці зможуть вступити в EA Gun Club, учасники якого отримають доступ до пістолета M1911 і членських піктограм в грі Battlefield 3, а також підписку на новини про жанр бойовиків. Доступ до пістолета M1911 отримають також зареєстровані ветерани ігрової серії Battlefield.

Battlefield 3 є одним з найбільш очікуваних проектів 2011 року, який ще до виходу отримав понад 50 нагород від ігрових критиків на головних виставках індустрії. Гра нещодавно отримала нагороду "Future Game Award" Tokyo Game Show слідом за нагородою "Game of the Show" на виставці GamesCom і "Action Game of the Show" на виставці E3. Battlefield 3 вважається єдиною грою, здатною з максимальним реалізмом передати динаміку і емоційне напруження справжнього бою. Майстерність розробників зі студії DICE в поєднанні з можливостями новітнього програмного ядра Frostbite ™ 2 дозволяють представити шанувальникам серії глобальну систему руйнування ігрових об'єктів, краще в жанрі звукове оформлення, суперреалістічну графіку і анімацію, а також можливість керування бойовою технікою - від вантажівок і танків до вертольотів і винищувачів.

В "Battlefield 3 Розширенне видання" крім повністю локалізованої гри входить додаток Battlefield 3 Physical Warfare Pack, що включає в себе потужну зброю і спорядження: легкий кулемет Type 88 з сошками для гасіння віддачі та більш точної стрільби, полум'ягасник SKS для снайперської гвинтівки, що поліпшує маскування снайперів , а також смертоносні бронебійні голчасті заряди для напівавтоматичної рушниці DAO-12, здатні прокласти дорогу через будь-яку перешкоду. Власники додатки також отримають ранній доступ до напівавтоматичного рушниці DAO-12. Battlefield 3 Physical Warfare Pack буде доступний для покупців "Battlefield 3 Розширення видання" з моменту релізу гри.

Гравці, що оформили попереднє замовлення на Battlefield 3 Limited Edition для PS3 і Xbox360 і на "Battlefield 3 Розширення видання" для PC, отримають завантажуване доповнення Back to Karkand без додаткової оплати. До складу додатку входять чотири легендарних карти з Battlefield 2 ™, перероблені з урахуванням нових можливостей програмного ядра Frostbite 2. Крім цього додаток включає в себе класичну зброю і бойову техніку з Battlefield 2, унікальні нагороди, нові досягнення і трофеї і багато іншого.

Користувачі мережі Origin, зробивши попереднє замовлення для РС, отримають також 2 бонуси для безкоштовної мережевої гри Battlefield Play4Free: Бойовий дробовик 870, Бере для Battlefield Play4Free.

Battlefield 3 надійде в продаж 27 жовтня 2011 року.

Вконтакте
Pinterest