BioShock Infinite: Clash in the Clouds у продажу

admin Ігрові новини

BioShock Infinite: Clash in the Clouds у продажуКомпанії 2K і Irrational Games офіційно повідомили про випуск першої порції додаткового контенту для пригодницького екшену з виглядом від першої особи BioShock Infinite, яка отримала назву Clash in the Clouds.

BioShock Infinite: Clash in the Clouds - це екшен-орієнтований набір випробувань, в яких ви зможете битися з персонажами гри в чотирьох нових локаціях, створених за мотивами рівнів BioShock Infinite.

BioShock Infinite: Clash in the Clouds доступно всім бажаючим за ціною $ 4,99 або 400 Microsoft Points. Шанувальникам сюжетних доповнень буде більше цікава наступна інформація - восени у продаж надійде сюжетне доповнення під назвою BioShock Infinite: Burial at Sea, яке представить абсолютно нову історію Букера і Елізабет. Дії розвернуться в підводному місті Rapture до того, як він прийшов в занепад.

BioShock Infinite: Burial at Sea буде пропонуватися за ціною $ 15.00 або 1200 Microsoft Points, слідом за ним піде ще одне сюжетне доповнення, подробиць про яке поки немає.

Все вищезазначене є частиною Season Pass, який продається за $ 19,99 або 1600 Microsoft Points.

Вконтакте
Pinterest