Доповнення Call of Duty: Black Ops: Escalation надійшло в продаж

admin Ігрові новини

Call of Duty: EscalationЗавантажуваний додаток Call of Duty: Black Ops: Escalation надійшов в продаж, інформує шанувальників видавництво Activision.

Escalation - це черговий 15-доларовий міні-аддон, розроблений студією Treyarch. Сьогодні він з'явився лише в консольної мережі Xbox Live. «Трохи пізніше», коли закінчиться ембарго, встановлене Microsoft, доповнення матеріалізується і на інших платформах (PS3 і ПК). Для довідки: у випадку з аддоном First Strike перенесення на PS3 зайняло місяць.

Escalation являє собою набір з п'яти карт для мережевих битв, включаючи одну (Call of the Dead) для зомбі-режиму. Завдання Hotel відправить гравців до Гавани (Куба) на дах розкішного готелю-казино; на карті Convoy ви будете захищати американський військовий караван; Zoo запропонує битися на території покинутого зоопарку «десь в Радянській Росії»; нарешті, Stockpile закине користувача в якесь радянський місто, де розташований склад зброї масового ураження.

Розробники подбали і про любителів зомбі-трешу. На карті Call of the Dead потрібно відбити атаку протухлих ворогів на «таємничому сибірському острові». Чи не на Землі Саннікова?