Civilization V: Brave New World з'явиться в липні

admin Ігрові новини

Civilization V: Brave New World з'явиться в липніМасштабне доповнення Brave New World до покрокової стратегії Sid Meier's Civilization V обзавелося датами релізу.

У середині березня ми розповіли про друге масштабне розширення світу Civilization V, що розробляється студією Firaxis Games. Але тоді девелопери не були готові назвати точні терміни виходу. І ось все прояснилося: північноамериканський реліз запланований на 9 липня, світовий - на 12-е.

Гра отримає дев'ять нових цивілізацій, вісім чудес світу, два свіжих сценарія. Вже відомо про три нації, які будуть доступні в доповненні: це ассірійці, поляки та бразильці. Обіцяні також зміни та покращення ігрових механік. Ви зможете організовувати торгові шляхи, відправляти каравани і обмінюватися ресурсами, з'явиться Світовий Конгрес. Буде «істотно перероблена механіка культури»: користувачі зможуть впливати на сусідів і поширювати свою культуру по світу, з'являться археологи, письменники, музиканти. Нарешті, буде реалізована «розвинена дипломатична перемога». Також перегляньте цікаву статтю про самі очікувані ігри 2013 рокуДоповнення зажадає з вас $ 29,99. Нагадаємо, що оригінальна гра з'явилася на ПК і «Макінтошах» в 2010 році, а перше глобальне доповнення Civilization V: Gods & Kings побачило світ у 2012-му.

Вконтакте
Pinterest