Company of Heroes 2 з'явиться в червні

admin Ігрові новини

Company of Heroes 2 з'явиться в червніПродовження стратегії в реальному часі Company of Heroes вийде із запізненням в пару місяців, оголосила компанія SEGA.

Не дивуйтеся, Company of Heroes 2 дійсно випускає SEGA. Як ви пам'ятаєте, THQ збанкрутувала, а її активи пішли (і продовжують іти) з молотка. Згадана затримка якраз і викликана зміною власника. Словом, ось вам нова дата: 25 червня. Список платформ колишній: ПК і «Макінтош».

Оригінальна гра з'явилася в 2006 році. Теплий прийом сподобався видавцям і студії Relic Entertainment, так що незабаром почалася розробка продовження, про яке ми дізналися в минулому році. Девелопери взялись за популярну колись тему - Другу світову війну. Правда, на відміну від першої частини, основну увагу в сіквелі приділено східному фронту і діям Червоної армії.

«13 з 15 найбільш кривавих битв були саме на цьому фронті, - говорить провідний дизайнер проекту Куїн Даффі (Quinn Duffy). - Ми не хочемо революцій в жанрі, нас влаштує більше реалізму і поліпшеної тактики». Перевіряти тактичні вишукування новинки можна буде не тільки в одиночній кампанії, але і в мережевому режимі.

Вконтакте
Pinterest