Crysis 2 як і раніше продається у Великобританії краще за всіх

admin Ігрові новини

Crysis 2 як і раніше продається у Великобританії краще за всіхЗгідно з останніми даними моніторингового агентства GFK Chart-Track, шутер Crysis 2 залишається самою продаваною грою на Британських островах.

За минулий тиждень попит на Crysis 2 упав на 35%, але при цьому грі все одно вдалося втримати перше місце. Європейський реліз, підготовлений компанією Electronic Arts, відбувся 24 березня ц. р. на ПК, PS3 і Xbox 360. Розробила проект студія Crytek.

А ось новинка минулого тижня, гоночна гра MotorStorm: Apocalypse (реліз 31 березня), не увійшла навіть в десятку кращих. Можливо, не останню роль тут зіграло схожість ігрового сюжету з трагедією, яку переживає зараз Японія. Ще в середині березня видавництво Sony Computer Entertainment відмовилося від реклами проекту і навіть затримало його випуск.

На другому місці влаштувалася зовсім вже незвичайна гра - фітнес-симулятор Zumba Fitness (девелопер - Pipeworks Software), що вийшов аж у листопаді минулого року. У це складно повірити, але за тиждень попит на Zumba раптом виріс на 3 148%. Ну а третя позиція у Lego Star Wars III: The Clone Wars (Traveller's Tales / LucasArts), тиждень тому мала «срібло».