Crysis: нове життя для проекту

admin Ігрові новини

Crysis: нове життя для проектуДнями власники РС-версії Crysis 2 отримали від Crytek відмінний подарунок оновлення, яке додало в гру комплект HD-текстур і підтримку DirectX 11 разом з усіма відповідними ефектами, які зробили і без того гарну гру ще краще. Однак розробники не забувають і про тих, хто вважає за краще грати на консолях.

Минулого тижня з'явилися чутки про те, що на Xbox 360 може вийти перша частина Crysis. Джерелом цієї інформації стало південнокорейське рейтингове агентство (South Korea Game Rating Board). Тоді Electronic Arts відмовилася давати коментарі з приводу можливого виходу Crysis на консолях, але сьогодні з'явилися нові факти. На цей раз вже американська рейтингова комісія ESRB (Entertainment Software Ratings Board) повідомляє, що першу частину Crysis перевипустять не тільки на Xbox 360, але і на PlayStation 3. Представники Crytek і Electronic Arts і раніше зберігають мовчання, проте досвід показує, що ESRB практично ніколи не помиляється.

Нагадаємо, що оригінальна Crysis вийшла в 2007 році і продавалася тільки у версії для РС, хоча чутки про її можливе перенесення на приставки виникали неодноразово.

Вконтакте
Pinterest