Dead Space 3 вийде в 2013 році

admin Ігрові новини

Dead Space 3 вийде в 2013 роціЗ нещодавно опублікованого релізного плану компанії Electronic Arts стало відомо, що в 2013 році в продаж надійдуть два продовження популярних серій.

По-перше, шанувальники швидкої їзди отримають нову гру з гоночного «мила» Need for Speed. Останній проект серії, Need for Speed: The Run, хоч і не здобув особливої ​​популярності, все-таки окупився і навіть приніс якийсь прибуток.

Повідомляється, що на сьогодні, без урахування цифрової дистрибуції, по світу продано понад 3 млн копій. Цікаво, що гра, що з'явилася в минулому листопаді, найбільше припала до смаку європейцям: 1540000 проданих примірників.

Головною ж новиною стала звістка про реліз Dead Space 3: продовження серії однієї з найкращих ігор 2012 року від третьої особи з'явиться в 2013-му. Ми знову будемо грати за інженера Айзека Кларка. У другій частині герой насилу втік з космічної станції, захопленої некроморфами. У новій грі ми терпимо крах на крижаній планеті Тау Валандіс, де вчені досліджують «містичні інопланетні технології». Розробляє проект компанія Visceral Games, платформи - ПК, PS3 і Xbox 360.

Обидві гри будуть показані на виставці Е3, що пройде 5-7 червня в Лос-Анджелесі (США).

Вконтакте
Pinterest